Головна » Новини » Свята

Тиждень толерантності

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування у здобувачів освіти загальнолюдських моральних цінностей, пропаганди принципів терпимості Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №51 з 11 по 15 листопада 2019 року був проведений Тиждень толерантності.


Впродовж тижня робота соціально-психологічної служби школи та виховного відділу була спрямована на розуміння необхідності реалізації принципів толерантності в суспільстві, повагу до інших людей, їхніх думок, дотримання своїх переконань і визнання такого ж права за іншими, підвищення настрою учасників освітнього процесу, створення "ситуацій успіху" для невпевнених учнів та розкриття творчого потенціалу обдарованих дітей.


У класах з інклюзивним навчанням пройшли заняття на тему «Толерантність в українських казках», де учні, на прикладі казок, спостерігали прояви толерантної поведінки казкових героїв, фантазували, яку казку вони змогли б скласти самостійно. 


Здобувачі освіти 5-6 класів виготовляли різнокольорові паперові долоньки та підписували їх фразою «Толерантність для мене – це…» і кріпили їх на стенд у холі школи. 

 


У 7-х класах було проведено заняття-квест «Країна Толерантності». Де учні виготовляли Квітку  толерантності, обговорювали основні риси толерантної та інтолерантної людини, малювали портрет Людини з планети Земля, познайомилися з історіїєю створення Міжнародного дня толерантності. 

 

 

 


Здобувачі освіти 8-х класів стали учасниками інтерактивної гри «Місто несхожих» або "Спільний малюнок", під час якої у групах малювали багатоповерховий будинок незвичним методом. Потім підводили підсумок: як важливо бути толерантними, розвивати комунікативні навички, працювати у групі для досягнення спільної мети. 
 

 

 

 

 

 

Категорія: Свята | Додав: wiski (18.11.2019)
Переглядів: 37 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]