Головна » Новини » Конкурси та Акції

Екологічна акція «Посади дерево миру»

Екологічна акція

«Посади дерево миру»

 

 

Українці з прадавніх часів свято оберігали Природу, поклонялися їй, намагалися жити у гармонії з навколишнім світом. Особливо у пошані були довговічні велетні-дуби. Недаремно дуб вважають Світовим Деревом, від якого почалося все живе на Землі. Вважалося, що у дубі живуть душі хоробрих воїнів і у нього наймогутніша влада над злими силами. Він оберігає людину від усіляких негараздів, від злого чародійства. Мандрівники залишали біля дуба свої посохи, забезпечуючи собі спокійний шлях.

 

Віковічні дуби у давніх піснях і думах, казках та легендах символізують могутність, незламність народного духу, невмирущість його душі.

 

Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №51 долучилася до Всеукраїнської екологічної акції "Посади дерево миру". Учні із задоволенням поралися на шкільному подвір'ї разом із батьками та вчителями, висаджували молоді дубочки та й досі піклуються про них.

 

 

Екологічна акція «Посади дерево миру» стартувала  в Україні 5 листопада  минулого року за ініціативи Української греко-католицької церкви та була підтримана Мінприроди. В 15-ти  містах і селах були  висаджені фруктові та хвойні Алеї Миру.

 

Мінприроди постійно підтримує громадські ініціативи направлені на збереження природи та озеленення парків та скверів.

 

Цьогорічна акція стартувала 25 березня 2017 року разом із Всесвітньою акцією «Година Землі». Серед заходів 2017 року – висадження Алеї миру або Алеї зеленого майбутнього.

 

Висадка «Алеї зеленого майбутнього»  покликана не лише озеленити  в різних куточках  нашу країну, а й  крок за кроком долучати кожного українця  до порятунку природи і  особистого внеску  в її  розвиток. Цього року до акції приєдналися національні природні парки та заповідники, а також  місцеві органи влади.

 

Мета акції –  привернути увагу українців до екологічних проблем,  підвищити інтерес до  бережливого ставлення до навколишнього природного середовища, збереження та примноження природної спадщини, формування екологічної свідомості та патріотизму, прагнення берегти рідну природу і країну.

 

 

 

 

 

Категорія: Конкурси та Акції | Додав: wiski (16.04.2017)
Переглядів: 509 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]