Головна » Новини » Інше

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

 

З 1 по 31 жовтня 2019 року в Україні проходив Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом "Бібліотека Нової української школи - простір для освітніх можливостей кожного учня".

 

Активну участь у заходах брали учні, вчителі, бібліотекарі, батьки. Діти запрошувались на екскурсії і різні заходи не тільки до шкільної бібліотеки, а й до дитячих бібліотек міста, де діти зустрічалися з відомими миколаївськими поетами і письменниками.

 

Теплі зустрічі з письменниками Л.Я. Чижовою та В.І. Марущак пройшли і в нашій, 51-й школі, завдяки батьківському комітету 2-Г класу (кл. керівник: Місаренко А.М.). Шкільній бібліотеці були подаровані дві книги В.І. Марущак "В'язочка казок" та "Веселятко".

 

Завдяки благодійній акції "Книги в дарунок шкільній бібліотеці" було передано 35 книг до бібліотеки. Найбільше книг подарували учні 1-Г класу 
(кл. керівник: Городніченко О.В.), 5-В класу (кл. керівник: Соломійчук Г.В.),
6-А класу (кл. керівник: Тихонова В.В.).

 

 

В місячнику були задіяні діти з 1 по 11 класи. Учні 1-В класу виготовили закладки "Книги ми читаємо, закладки для них маємо" (кл. керівник: Борисенко Т.М.); здійснили подорож до шкільної бібліотеки "Мандрівка в книжкове товариство", де діти слухали розповідь про бібліотеку, приймали участь у вікторинах, іграх. Для ГПД було організовано "Книжковий дайвінг. З якої книжки літературні герої?". На бібліотечних заняттях проводились бесіди про бережне ставлення до книги, про творчість читача.

 

 

 

До знаменних дат були організовані книжкові виставки і полички. З 2-Д класом (кл. керівник: Іванова С.В.) провели флешмоб "Читаємо всі. Приєднуйтесь!". Проведено "Дублер-шоу. Бібліотекар на годину", де бажаючі вживалися у роль бібліотекаря і рекомендували читати книги, які самі прочитали. З учнями 5-Б класу (кл.керівник: Кілярська О.Я.) та 8-В класу (кл. керівник: Кириченко А.М.) відбувся читацький марафон "Читаємо без зупинки".

 

 

 

 

В школі проводились конкурси читців творів поетів Миколаївщини, присвячені 230-річчю Миколаєва (27 конкурсантів учнів 5-6 класів). При підтримці організатора школи Кривенко О.П. у вестибюлі організовано виставку малюнків учнів 2-4 класів "Добро врятує світ" (63 малюнки).

 

 

 

До Дня козацтва і Захисника України, а також до 82-річниці утворення Миколаївської області був проведений конкурс читців творів поетів Миколаївщини (43 конкурсанти 1-4 класів).

 

На перервах проводилися голосні читання "Гумор - це велика справа" (твори П. Глазового, О. Вишні).

 

Створено віртуальну фотогалерею читачів "Я - читач шкільної бібліотеки).

 

 

 

Всі заходи сприяють задоволенню і розвитку інформаційних потреб і запитів користувачів, розширенню кола їх пізнавальних інтересів, забезпеченню дозвілля читачів, залученню нових відвідувачів бібліотеки.

Категорія: Інше | Додав: wiski (01.11.2019)
Переглядів: 34 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]