Головна » Новини » Інше

«Я маю право!»

«Я маю право!»

 

З 16 по 20 вересня проходив Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу. В рамках правопросвітницького проекту Міністерства юстиції було проведено шкільний проєкт «Я маю право!».

 

Під час Всеукраїнського тижня з протидії булінгу в школі було проведено:

  • розвивальні заняття з учнями третіх класів «У дружньому колективі не має місця цькуванню», де учні вчилися розуміти і підтримувати один одного;
  • превентивні виховні години з учнями сьомих класів «СТОП булінг», на яких учні визначили що може запобігти та зупинити булінг у школі.

 

 

 

У ході проведення заняття здобувачі освіти активно спілкувалися, висловлювали думки щодо проявів булінгу та його причин у освітньому середовищі. В інтерактивній формі визначали учасників та модель поведінки агресорів, жертв та спостерігачів в ситуаціях булінгу.


Під час рухливої вправи «Біла ворона» на власному прикладі відчували різницю поведінкових реакцій дітей у шкільному колективі. Також усіма учнями був практично випробуваний прийом самоконтролю «Опануй себе» під час стресової ситуації.


Завершилось заняття обговоренням рекомендацій, які допомагають стримувати агресивні дії, контролювати поведінкові реакції та розвивати навички асертивної поведінки.


Зустріч з представниками ювенальної поліції Миколаївської області

 

 

18 та 19 вересня поліцейські відділу ювенальної превенції ГУНП та учасники платформи впливових бізнесменів та відомих людей Миколаєва «МрійДій», яким не байдужа подальша доля підростаючого покоління, відправились на зустрічі з учнями  нашої, 51-ої школи, та студентами Миколаївського коледжу культури і мистецтв для того, щоб поділитись із дітьми власними життєвими історіями та порадами як протистояти булінгу.

 

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: Інше | Додав: wiski (21.09.2019)
Переглядів: 145 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]