Головна » Новини » Архів (2013/2014 н.р.) » Свята

Краса та культура зовнішнього вигляду

З давніх-давен сформувалась хибна думка, щодо оцінки краси волосся. Довгий час вважали, що волосся гарне, якщо воно довге пряме чи хвилясте. Але, насправді, воно гарне тоді, коли здорове. Дуже важливо вміти правильно за ним доглядати. Для цього необхідно знати особливості різних типів волосся.  В зв’язку з цим, назріває перше питання: «Як правильно дбати про своє волосся?»

Та вміти доглядати за волоссям не достатньо, необхідно ще вміти зробити зачіску. Елементарними зачісками є: заплетена коса(існує багато різновидів плетіння), «хвостик». А вже з них можна зробити щось більш вишукане.  Але, більшість, надає перевагу розпущеному волоссю, особливо школярі. А як же, етикет, адже всі знають, що учням в школі забороняється ходити з розпущеним волоссям. І як же їм бути, адже хочеться бути красивою, а часу обмаль.  Які зачіски можна зробити з ранку, не витрачаючи багато часу? І головне питання: «Як поєднати красу та етикет зовнішнього вигляду?»

На ці проблемні питання відповіді віднайшов призер і лауреат всеукраїнських конкурсів, бронзовий призер чемпіонату Світу 2012 в Мілані в номінації «Весільна зачіска», учасник секції всесвітньої організації «Intercoiffure Mondial», власник мережі салонів,  один з найкращих майстрів України Іван Мартинов.

Так  30 січня 2014 року Іван Мартинов прийшов до нашої школи на зустріч з ученицями 7-11 класів. На початку зустрічі було показано відеоролик, в якому було висвітлено сутність його роботи. Потім, він розповів учням про текстуру та структуру волосся, особливості догляду за ними. Учні уважно та захоплено слухали і записували поради майстра. А в кінці зустрічі продемонстрував, як не витрачаючи багато часу та зусиль можна зробити самій  зачіски, з якими можна прийти до школи. Учні були в захваті від такої зустрічі, це було зарозуміло, коли пролунав дзвінок, а учні навіть не ворухнулись і далі продовжували спостерігати за роботою Івана Мартинова.

Це була перша, але не остання зустріч. Наступна зустріч відбудеться 6 лютого. Заключна зустріч буде напередодні 8 березня, на якій  будуть проходити конкурси, в результаті яких, переможців буде нагороджено цінними призами від Івана Мартинова. 

           

Категорія: Свята | Додав: wiski (06.02.2014)
Переглядів: 572 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]