Головна » Новини » Свята

Останній дзвоник 2015

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

 

29 травня 2015 року в Миколаївській загальноосвітній школі №51 пролунав останній шкільний дзвоник. Не зважаючи на похмуру погоду учні школи мали "сонячний" настрій, яким заряджали всіх навколо. 

 

 

Авжеж, найбільш схвильованими були випускники 11 класів. У них розпочинається нове  доросле життя, сповнене відповідальностю, рішучістю та новими цілями. Останній дзвоник - останній день, коли вони можуть відчути себе дітьми, яких турботою та ласкою оберігають від життєвих негараздів вчителі та батьки.

 

 

 

Попереду їх чекають важливі події, пов'язані зі складанням зовнішнього незалежного оцінювання та вибором вищого навчального закладу, де вони зможуть отримати професійні навички. Але ж кому з них вдасться забути рідну школу? Нікому! Початкова, середня та старша школа: перша вчителька, класний керівник в 5-11 класі, друзі, свята, цікаві уроки, класні години, позакласні заходи, екскурсії, поїздки, 11 років життя... 

 

Свято традиційно розпочалося з гімну України.

 

 

 

Своїми талантами привітали випускників їх молодші товариші. Співали, танцювали, читали вірші.

 

 

 

В гості до випускників завітали  депутати міської ради Віктор Борович та Валерій Калашніков, заступник мера Євгеній Шевченко, представники департаменту освіти, які виступили перед учнями з привітаннями, настановами на майбутнє та щирими побажаннями. 

 

Вже традиційно кращих учнів та вчителів відзначила компанія «НІБУЛОН» на чолі з генеральним директором, Героєм України Олексієм Вадатурським. З року в рік компанія допомагає освітнім закладам України, зокрема і ЗОШ №51, даруючи спортивний інвентар та методичні матеріали, оснащуючи комп’ютерні та мультимедійні класи, ремонтуючи навчальні кабінети. Результатом такої системної багаторічної благодійної діяльності є високі успіхи учнів  на предметних олімпіадах і всеукраїнських конкурсах.

 

 

 

 

 

Четверо випускників 11 класу отримали срібні медалі.

 

 

На свято завітала випускниця школи №51, учасниця "Х-фактору" Підсуха Юлія і виконала чарівну українську пісню про тата.

 

 

Випускники 11 класу виконали чудовий вальс на знак прощання зі школою.

 

 

Бажаємо учням веселих канікул, бажаємо нових досягнень та звершень. Випускникам школи бажаємо світлого, мирного майбутнього, втілення мрій та щастя! 

 

 

 

 

 

 

Категорія: Свята | Додав: wiski (02.06.2015)
Переглядів: 449 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]