Головна » Новини » Конкурси та Акції

Конкурс на кращого читця байки, присвячений 125-річчю від дня народження Остапа Вишні

14 листопада 2014 року в нашій школі пройшов Конкурс на кращого читця байки, присвячений 125-річчю від дня народження Остапа Вишні.

 

 

В конкурсі взяли участь 47 учнів 1-4-х класів. Вони вивчили байки, усмішки Г. Бойка, Л. Глібова, О. Єроха, П. Глазового, Езопа та інших. Майже всі діти були одягнені в український національний одяг.

 

Перед  початком конкурсу виступила завідуюча бібліотекою – Манукян Т. І., яка розповіла про ювіляра – відомого українського гумориста – Остапа Вишню, нагадала його слова, які він записав в своєму щоденнику «Мало я зробив для народу. Мало, хотілося б більше…»  Була оформлена книжкова виставка «Чарівник поетичного слова», зроблена презентація про життєвий і творчий шлях гумориста. Були запрошені гості – завучі школи, вчителі української мови й літератури, психолог школи Жиляєва О.О. , учні 10 класу, а також бібліотекарі міської бібліотеки №11 для дорослих, з якими ми співпрацюємо. Музичне оформлення здійснював наш помічник у всіх шкільних заходах – Малицький  Денис Євгенович.

 

Діти  підготувалися дуже ретельно, вони не тільки вивчили напам’ять великі твори гумористів, але й з великим гумором й натхненням розповідали їх. Учень 3-го класу Мінка Денис крім того , що підготував твір О. Вишні, ще й зіграв на баяні український народний танець «Гопак», присвячений гумористу, що дуже сподобалося присутнім і викликало бурхливі оплески. Учні 4-Д класу поставили сценку з твору О. Вишні «Щука». Всіх здивувала учениця 3-Г класу Страшевська Ангеліна , яка вивчила досить об”ємний твір О. Вишні «Дідів прогноз» повністю й розказала, нічого не забувши.

 

Окремо хочеться відмітити 4-ті класи, учні яких так добре, з гумором , розповідали гуморески, що майже всі посіли перші місця. Це – Балдук Андрій, Мегеря Олег, Балтаєв Глєб, Мавродій Данііл, Таранець Артем, Левченко Маша, Моспін Данило. І це вже не перший раз на таких конкурсах. Які ж талановиті діти в нашій школі!

                    

 

Дякуємо вчителям початкової школи і заступнику директора з навчально-виховної роботи Івановій Вікторії Юріївні за творчий підхід і відповідальність в роботі з дітьми.

 

Цей конкурс запам’ятається дітям. І слово Остапа Вишні – чарівне,  веселе, і сміх його неповторний житиме вічно!

 

Категорія: Конкурси та Акції | Додав: wiski (14.11.2014)
Переглядів: 404 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]