Головна » Новини » Інше

Тиждень безпеки в Інтернеті

ІНТЕРНЕТ - НОСІЙ РЕАЛЬНОЇ НЕБЕЗПЕКИ

 

 

Без перебільшення, Інтернет - всесвітня мережа, в  якій, щоб ми не шукали, обов'язково знайдеться. Проте, далеко не все так просто і радісно, як може показатися на перший погляд. Не варто забувати, що це система, всередині якої дітей можуть підстерігати небезпеки.

 

Для дитини комп'ютер з Інтернетом є не лише чудовим інструментом навчання та розваг, а й носієм реальної  небезпеки. Все частіше батьки і педагоги говорять про негативний вплив Інтернету на психологічне, емоційне і фізичне здоров'я школярів і сходяться на думці, що мережа більшою мірою відволікає школярів, ніж навчає. Глобальне розповсюдження комп'ютерних мереж несе в собі ряд проблем, про які ми мало замислюємося, але  про які слід знати.

 

15.03.16 в Миколаївській загальноосвітній школі №51 були проведені бесіди щодо небезпеки Інтернету. Сьогодні Всесвітня мережа вносить свої корективи в наше життя, змінюючи його докорінно.  Проте Інтернет містить багато небезпек, які підстерігають  користувача в кожен момент його перебування у соціальних мережах тощо. Саме це було основною темою лінійки 14.03.2016. Наступного дня для молодших класів розповідали про всі небезпеки Інтернету, що можуть чекати на юних учнів. Основною темою інформування в кожному класі стала саме ця проблема сучасності.  Діти гарно сприймали інформацію та брали участь в обговоренні  щодо позитиву та негативу Всесвітньої мережі.

 

  

 

Заходи, що були проведені в школі за цей тиждень, направлені на поліпшення розуміння важливої проблеми, що виникає дуже часто, особливо в добу сьогоднішнього розвитку техніки, і  її підняття можливо послужить гарним уроком для школярів й, навіть, вчителів.

 

 

Корисне посилання щодо безпеки в  мережі Інтернет: 

 

 

Категорія: Інше | Додав: wiski (17.03.2016)
Переглядів: 200 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]