Головна » Новини » Інше

Робота літнього мовного табору у 2017 році

ПРО РОБОТУ МОВНОГО ТАБОРУ

ВЛІТКУ 2017 РОКУ

 

Вже третій рік поспіль за ініціативи Міністерства освіти і науки України проводиться загальнонаціональний проект літніх таборів, головна мета якого- підвищення рівня володіння іноземними мовами, започаткування моди на вивчення іноземних мов в Україні.

 

В цьому році мовний табір "Smart Kids" на базі нашої школи розпочав свою роботу 29 травня і закінчив 9 червня. До навчання було зараховано 80 учнів. Вчителі англійської мови на два тижні стали лідерами команд, які організували відпочинок, навчання, екскурсії, майстер-класи та ігри на свіжому повітрі англійською мовою. У таборі діти мали можливість спілкуватись іноземною мовою та застосовувати їх у різних формах діяльності.

 

Розпочалася робота мовного табору урочистою лінійкою.

 

 

 

На лінійці були присутні: директор школи Масюта Євгеній Іванович та заступник директора Сукова Ольга Богданівна. Продовженням цього дня стали такі заходи: "Team-building games", "Ice-breaking games", вибір назви команди та девізу. У кожної команди була власна тема для проекту, в основі якого лежали матеріали, надані МОН України, видавництва Pearsons-Dinternal.

 

 

Так, наприклад, 3-ті та 4-ті класи працювали над темою "Wild Animals". Протягом роботи над проектом вони опрацювали лексику, вивчили пісні та вірші про тварин, відвідали зоопарк. А кінцевим результатом стало створення міні-зоопарку.

 

 

Учні 5-тих та 6-тих класів отримали тему "Healthy Lifestyle". Вони відвідали супермаркет, де обирали корисну та здорову їжу. Учні 7-тих та 8-тих класів протягом вивчення теми "Young and Talanted" відвідували музей імені В.В. Верещагіна і слухали екскурсію англійською мовою.

 

Закриття мовного табору підготували учні, де показали найкращі виступи, відеоролики та презентації.

 

 

 

 

 

Діти весело і корисно провели час!

Категорія: Інше | Додав: wiski (10.06.2017)
Переглядів: 159 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]