Головна » Новини » Інше

Літній мовний табір

Літній мовний табір
Миколаївської загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів № 51

 

 

На базі школи №51 було відкрито літній мовний табір з денним перебуванням дітей з 02 червня по 11 червня 2015 року. В таборі налічувалось 22 учні школи з 4, 7, 8 та 10 класів. На відкритті табору учнів поділили на дві групи. Перша група працювала над проектом “The Young and Talented” (Талановита молодь Британії та України). Друга група - “Healthy Living” (Здоровий спосіб життя).

 

Мета проекту: удосконалення пошукових та дослідницьких умінь і навичок учнів (самостійно знаходити потрібну інформацію, опрацьовувати та аналізувати її), забезпечення практики усного мовлення, розвиток навичок письма, активізація навичок індивідуальної роботи, роботи в парах та малих групах.

 

  

 

Для реалізації мети проекту нами були використані  методичні матеріали для літніх таборів з англійської мови розроблені Pearson- Dinternal. Кінцевим результатом було інсценізоване інтерв’ю зі знаменитістю у форматі телешоу. Під час роботи табору проводились різноманітні заходи на підвищення інтересу  та вдосконалення розмовної англійської мови: Тім-білдінг в парку (ігри на знайомство), Movie Club (клуб любителів кіно), Квест в парку, Година таланту (ігри на розкриття дитячих талантів), майстер-клас: робимо фото,  арт-клуб (інсценізація коротких англомовних казок), країнознавство США та Об’єднаного королівства, концерти (підсумок тижня).

 

  

 

  

 

  

 

Час, проведений в таборі, не тільки вдосконалював мовні навички учнів, а й допоміг їм здружитися, весело проводити час, підтримувати один одного, опікати молодших, виховував відповідальність, впевненість, сміливість та розвивав в них творчий потенціал. 

 

 

Категорія: Інше | Додав: wiski (25.06.2015)
Переглядів: 318 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]